Kingjime'nin otomatik besleme ve doğrultma çapraz kesme makinesi hattı projesi uzmanların kabulünü geçti

2018-10-12
image

KingjimeEn son haberler: Şirketimizin üstlendiği Dongguan teknoloji inovasyon fonu projesi, uzman grubun kabulünü geçti.

16 Haziran 2014 tarihinde, Guangdong Makine Araştırma Enstitüsü, Güney Çin Tarım Üniversitesi, Jinan Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ve Guangdong Zhengyuan Muhasebe Firmasından uzmanlar ve profesörlerden oluşan bir uzman grubu olan Dongguan Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından organize edildi ve ev sahipliği yaptı. ziyaret etti Şirketimiz, şirketimiz tarafından üstlenilen küçük ve orta ölçekli teknoloji tabanlı küçük ve orta ölçekli işletmeler için 2010 Dongguan teknoloji yenilik fonu projesinin yerinde kabulünü gerçekleştirmiştir, yani "Otomatik Besleme ve Düzeltme Kesit Makine Entegrasyon Teknolojisi ve Ekipman Uygulaması ve Sanayileşme" projesi.

Şirketin proje çalışmasına ilişkin özet raporunu dinledikten sonra, uzman grup ilgili malzemeleri dikkatle gözden geçirdi, üretim alanını inceledi ve teknik incelemeler yaptı. Tam tartışma ve kapsamlı değerlendirmeden sonra, projenin proje sözleşmesinin tüm içeriğini tamamladığı ve kabulü geçmeyi kabul ettiği kabul edildi.