Kingjime çapraz kesme makinesi üretim hattının avantajları ve çekiciliği

2021-06-04
image

Kingjime Machine, Çin'de çapraz kesme makine üretim hatlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile uğraşan en eski profesyonel üreticilerden biridir. 18 yıllık ürün geliştirme ve teknolojik yenilik deneyimi ile Kingjime çapraz kesim makine üretim hatları, mükemmel performansa ve insancıllaştırılmış çalışmaya güveniyor. Güvenilir kalite, pazar tarafından tercih edilmektedir.

Kingjime çapraz kesme makinesi üretim hattı, enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve istikrarı birleştirir ve otomobil imalatında, ev aletlerinde, donanımda, metalurjide ve diğer imalat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kesme ekipmanı alanında, diğer çapraz kesim makinesi üretim hatları ile karşılaştırıldığında, Kingjime markalı çapraz kesim makinesi üretim hattının en büyük avantajı kesim doğruluğu ve hızında yatmaktadır. Kesme hassasiyeti ±0.15 mm'ye ulaşır ve en hızlı kesimi Kesme hızı 100m/dak'ya ulaşır, bu nedenle kesim kalitesini sağlarken üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. Diğer otomatik ekipman ve üretim hatları ile karşılaştırıldığında, Kingjime çapraz kesme makinesi üretim hattı, kullanımda aşağıdaki önemli avantajlara sahiptir:

Bakır, alüminyum, silikon çelik ve diğer malzemelerin bazı ince plakaları, kesme durdurulduğunda baskıya sahip olabilir ve Kingjime KJF60 serisi, 60m/dk'lık bir uçan kesme benimserken, kesme hızının 60m/dk'nın üzerinde sabit hız gereksinimine ulaşması zordur. Bu sorunu çözmek için yapılandırma. Kullanıcıların endişelerini gidermek için, uygulanabilir olmak, kullanıcılar için gereksiz israfı azaltmak daha önemlidir.

Kingjime KJF100, uygulanabilir KJF60 türünün hız ve doğruluğunun geliştirilmiş halidir. Seri üretim ve büyük donanım aksesuarları kullanıcıları gibi malzeme üreticileri için yüksek verimli, yüksek hassasiyetli, yüksek hızlı çapraz kesim makine üretim ekipmanları sağlar.

Çin'deki en büyük çapraz kesme makinesi üreticisi olan Kingjime Machine, mevcut yüksek hassasiyetli ve yüksek verimli sac çapraz kesme makinesiyle sınırlı değildir, ancak yüksek hassasiyet ve yüksekliğe dayalı olarak orta plakalı bir çapraz kesme makinesi geliştirmiştir. verimlilik. Üretim hattı ve kalın levha çapraz kesme makinesi üretim hattı, orta ve kalın levha işleme pazarındaki boşluğu dolduran, ürün zincirinin derinliğini artıran, müşterilere daha fazla seçenek sunan ve daha fazlasını yapan eksiksiz bir model seti oluşturur. işleme ve üretim alanları otomatik üretimin cazibesini hissediyor.