Tebrikler! Kingjime Machine, bir "yüksek teknoloji kuruluşu" olarak kabul edildi; dördüncü kez

2021-06-04
image

Ulusal "Yüksek Teknoloji Kurumsal Tanıma Yönetimi Önlemleri" ve "Yüksek Teknoloji Kurumsal Tanıma Yönetimi Çalışma Yönergeleri"nin ilgili düzenlemelerine göre, Dongguan Kingjime Machine Co., Ltd. bir kez daha "yüksek teknoloji"nin ilk partisi olarak kabul edildi. İşletmeler "2020'de Guangdong Eyaletinde. Son zamanlarda şirket, Guangdong Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı, Guangdong Eyaleti Maliye Departmanı ve Devlet Vergi İdaresi Guangdong Eyaleti Vergilendirme Bürosu tarafından ortaklaşa verilen bir "yüksek teknoloji işletmesi" sertifikası aldı. Kingjime Machine, 1 Aralık 2020'de dördüncü kez "yüksek teknoloji kuruluşu" olarak tanındı. Daha önce üçü 2011, 2014 ve 2017'deydi.

"Yüksek Teknoloji Şirketi" sertifikası, hükümet tarafından işletmelerin gelişimini desteklemek için oluşturulmuş yetkili bir sertifika niteliğidir. Ülkemin bilimsel ve teknolojik yenilik girişimleri için önemli bir onurdur. Şirketin temel bağımsız fikri mülkiyet hakları, bilimsel ve teknolojik başarıları dönüştürme yetenekleri ve araştırma ve geliştirme organizasyonları için önemlidir. Yönetim seviyesinin, büyüme göstergelerinin ve yetenek yapısının kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi ve tanımlanması, aynı zamanda şirketin bilimsel araştırma gücünün yüksek bir teyididir. Bu yüksek teknoloji kurumsal tanımlama, Kingjime Machine'in teknik güç, sürekli yenilik yeteneği, temel bağımsız fikri mülkiyet hakları ve işletme yönetimi vb. açısından büyük ilerleme kaydettiği ve endüstri ve ulusal yetkililer tarafından tam olarak kabul edildiği anlamına gelir. Kingjime'i daha fazla tanıtın. Bağımsız yenilik ve bağımsız araştırma ve geliştirme sürecimağrıryayrıca Kingjime Machine'in geliştirme tarihinde bir başka kilometre taşıdır!

Kingjime Machine, "Önce Kalite, Önce Müşteri" iş felsefesini desteklemeye, bağımsız inovasyonu ve fikri mülkiyet korumasını aktif olarak teşvik etmeye, yüksek teknoloji işletmelerinin avantajlarına ve örnek liderliğine tam anlamıyla oynamaya, kendisi için yüksek standartlar talep etmeye devam edecek ve devam edecek Ar-Ge ve inovasyona odaklanmak. Makale pazara ve geleceğe odaklanıyor, Ar-Ge yatırımını sürekli olarak güçlendiriyor, hizmet seviyelerini iyileştiriyor, Ar-Ge yeteneklerini geliştiriyor, şirketin temel rekabet gücünü artırıyor ve şirketin yenilik ve gelişiminin dayanıklılığını pekiştiriyor; Şirketin teknolojik yenilik yeteneklerini ve bilimsel ve teknolojik başarıları devam ettirmek için dönüştürme yeteneğini daha da güçlendirir Sağlıklı ve hızlı gelişme için güçlü teknik destek sağlar ve Makine endüstrisinin gelişiminin bel kemiği olmaya çalışır.